13 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Comfort Plus DM-315 Aktif Tekerlekli Sandalye

$489,00 (KDV Dahil)
Comfort Plus DM-315 Aktif Tekerlekli Sandalye sayesinde kullanıcı kollarını yormadan uzun zaman sandalye üzerinde seyahat etmesinde yardımcı olur.

Easy Yatak ve Koltuk Sehpası

$350,42 (KDV Dahil)
Easy Yatak ve Koltuk Sehpası, yüksekliği ayarlanabilir özelliktedir. Hasta karyolalarına ve koltuklara uyumludur. Yanlamasına uzunluğu ayarlanabilir.

Küschall Ultralight Aktif Tekerlekli Sandalye Mavi

$989,15 (KDV Dahil)
Küschall Ultralight Aktif Tekerlekli Sandalye Mavi, dünyaca ünlü aktif sandalye markası olan Küschall'ın ultralight modeli aktif sandalyedir. Avrupa'dan getirilmiştir.

Meyra Avanti Aktif Tekerlekli Sandalye

$2.208,90 (KDV Dahil)
Meyra Avanti Aktif Tekerlekli Sandalye, son derece dayanıklı, sağlam ve konforlu bir modeldir. Toplam 10 farklı renk seçeneğine sahip olan model, kendi sınıfı içerisinde en ekonomik aktif tekerlekli sandalye fiyatlarına sahiptir.

Meyra Avanti Pro Aktif Tekerlekli Sandalye

$2.215,00 (KDV Dahil)
Meyra Avanti Pro Aktif Tekerlekli Sandalye, son derece dayanıklı, sağlam ve konforlu bir modeldir. Toplam 10 farklı renk seçeneğine sahip olan model, kendi sınıfı içerisinde en ekonomik aktif tekerlekli sandalye fiyatlarına sahiptir. 

Meyra Nano 1.155 Aktif Tekerlekli Sandalye

$3.420,00 (KDV Dahil)
Meyra Nano 1.155 Aktif Tekerlekli Sandalye, katlanabilir sırtlık yapısına sahip, son derece konforlu ve dayanıklı bir aktif tekerlekli sandalye modelidir.

Meyra XR Aktif Tekerlekli Sandalye

$1.755,00 (KDV Dahil)
Meyra XR Aktif Tekerlekli Sandalye, son derece dayanıklı ve yüksek hareket kabiliyetine sahiptir. Oldukça uzun ömürlü bir modeldir. 

Ottobock Avandgarde Aktif Tekerlekli Sandalye

$742,00 (KDV Dahil)
Ottobock Avandgarde Aktif Tekerlekli Sandalye, özel ölçülü aktif sandalye isteyenler için ideal modeldir. Alman Ottobock markasına aittir.

Quickie Hellium Aktif Tekerlekli Sandalye

$4.018,00 (KDV Dahil)
Quickie Hellium Aktif Tekerlekli Sandalye, 125 kilogram taşıma kapasitesine sahip, son derece dayanıklı ve hafif bir modeldir. Kullanıcının beden ölçülerine göre tasarlanan Quickie Helium Aktif Manuel Tekerlekli Sandalye, 32-46 cm arasında oturma genişliğine sahiptir. 

Quickie Xenon Aktif Tekerlekli Sandalye

$3.555,00 (KDV Dahil)
Quickie Xenon Aktif Tekerlekli Sandalye, yalnızca 8,8 kilogram ağırlığında olup, 110 kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. Katlanabilen aktif tekerlekli sandalye modelleri arasında en hafifidir.

Bedensel engelli ürünleri, bedensel engelli cihazları, ortopedik engelli ürünleri, bedensel engelli banyo ürünleri, engelli banyo sandalyesi, manuel tekerlekli sandalye, manuel tekerlekli sandalye fiyatları, tekerlekli sandalye, katlanır tekerlekli sandalye, akülü tekerlekli sandalye, yürüteçler, koltuk değneği, engelli bastonu, çocuk tekerlekli sandalye, engelli scooter, engelli tuvalet sandalyesi