STOKLARI BİTMEK ÜZERE OLANLAR

TÜKENMEK ÜZERE OLAN ÜRÜNLER

Luna 6 Elektronik Büyüteç

27.020,49
Luna 6 elektronik büyüteç, az görenler için özel olarak tasarlanmış el tipi elektronik video büyütecidir. Gittiğiniz her yere  yanınızda götürebilirsiniz. Kullanımı son derece kolaydır. Cep telefonu boyutlarında, 15 cm'lik bir büyüteçtir.

Daisy T6 Sesli Kitap Okuma Cihazı

6.687,99
Daisy T6, görme engelliler için özel olarak tasarlanmış, üstün özellikleri olan, yanınızdan hiç ayırmak istemeyeceğiniz harika bir üründür. Onunla her yerde kesintisiz kitap okumanın ve ders çalışmanın keyfini yaşayacaksınız.

Luna 8 Elektronik Büyüteç

29.722,49
Luna 8 Elektronik Büyüteç, az görenlerin görme kalitelerini artırır. Full HD 8 inçlik ekranı, 19 kata kadar büyütmesi ve pek çok özelliğiyle kişilerin hayatını kolaylaştırır.

Orbit Reader 20 Kabartma Ekran

35.666,99
Orbit Reader 20, eşsiz 3 özelliğini tek bir cihazda topladı. Orbit’i bilgisayar veya akıllı telefonunuza USB ya da Bluetooth ile bağlayabilirsiniz. Doküman okuyucu, not alma cihazı ve Braille ekran olarak kullanabilirsiniz.

Comfort Plus DM-315 Aktif Tekerlekli Sandalye

Comfort Plus DM-315 Aktif Tekerlekli Sandalye sayesinde kullanıcı kollarını yormadan uzun zaman sandalye üzerinde seyahat etmesinde yardımcı olur.

Easy Reader

81.736,49
Easy Reader bir seslendirme cihazıdır. Görme engelli insanlar için gazete, kitap, dergi veya diğer metinleri Türkçe ve pek çok yabancı dilde seslendirir.