Gösterilen sonuç sayısı: 9

Acesight Elektronik Gözlük

75.595,4996.306,00 (KDV Dahil)
Acesight Elektronik Gözlük, az görenlerin görme kalitelerini artırmak için tasarlanmıştır. Acesight takılıyken görüntü gecikmesi olmadan TV şovu veya filmlerinizi izleyebilirsiniz.

Luna 8 Elektronik Büyüteç

20.711,49 (KDV Dahil)
Luna 8 Elektronik Büyüteç, az görenler için görme kalitelerini yükseltmek amacıyla özel olarak tasarlanmış bir elektronik büyüteçtir. Kompakt yapısıyla, şık tasarımıyla, hafif ve kolay taşınabilir oluşuyla, 8 saat kullanılabilen ekstra uzun bataryasıyla yanınızdan hiç ayırmak istemeyeceğiniz harika bir üründür.

Govision

71.453,49 (KDV Dahil)
Govision ile üretkenliğinizi artırın, dilediğiniz kitabı, yazıyı, gazeteyi ya da dokümanı direkt olarak ekrana yansıtabilecek, istediğiniz kadar büyütebilecek ya da gelişmiş kamerası ile direkt olarak görüntüleri yakalayıp, kaydedebileceksiniz.

Zoomtext -1 Senelik Lisans

11.701,99 (KDV Dahil)
ZoomText, görme güçlüğü yaşayan kimselerin bilgisayar kullanırken ekranı daha rahat görebilmeleri ve daha etkili bir şekilde bilgisayar kullanabilmeleri için özel olarak üretilmiş, Türkçe dil desteğine sahip bir ekran büyütücü ve ekran okuyucu yazılımıdır. Bu ürünü satın almanız hâlinde 1 senelik lisans verilmektedir.

Candy Elektronik Büyüteç

18.828,49 (KDV Dahil)
Candy elektronik büyüteç, son model elektronik el büyüteçleri grubunda öne çıkan, resimleri bulanıklaştırmadan 22 kata kadar büyütmenize olanak tanıyan bir büyüteçtir.

Işıklı Büyüteç

1.967,99 (KDV Dahil)
Işıklı Büyüteç, özel ultra-ince tasarımı ve güçlü LED ışığa sahip olması gibi özellikleriyle ön plana çıkmaktadır.  Otomatik lens, açıldığında pil kullanımını korur ve gereksiz enerji sarfiyatının önüne geçer.

Luna 6 Elektronik Büyüteç

17.604,49 (KDV Dahil)
Luna 6 elektronik büyüteç, az görenler için özel olarak tasarlanmış el tipi elektronik video büyütecidir. Gittiğiniz her yere  yanınızda götürebilirsiniz. Kullanımı son derece kolaydır. Cep telefonu boyutlarında, 15 cm'lik bir büyüteçtir.  

Snow 12 Elektronik Büyüteç

36.244,49 (KDV Dahil)
Snow 12 Elektronik Büyüteç, görme güçlüğü yaşayan kimseler için özel olarak tasarlanmıştır. Görme kalitesini müthiş şekilde artırır. OCR metin okuma özelliği sayesinde metinleri Türkçe ve pek çok dilde seslendirebilirsiniz.

Televizyon Seyretme Gözlüğü

2.410,99 (KDV Dahil)
Televizyon seyretme gözlüğü içinde kullanılan özel ışın kırıcı mercekler gözünüzü tüm zararlı etkilerden korur. Gözünüze asla zarar vermez.

Az gören ürünleri, az gören cihazları, elektronik büyüteç, büyüteç, ekran büyütücü, ekran büyütücü programı, ekran büyütücü yazılımı, az görenler için dijital büyüteç, az görenler için gözlük, az görenlere destek ürünler, dijital büyüteç, video büyüteci