Gösterilen sonuç sayısı: 6

Acesight Elektronik Gözlük

75.595,4996.306,00 (KDV Dahil)
Acesight Elektronik Gözlük, az görenlerin görme kalitelerini artırmak için tasarlanmıştır. Acesight takılıyken görüntü gecikmesi olmadan TV şovu veya filmlerinizi izleyebilirsiniz.

Luna 8 Elektronik Büyüteç

20.711,49 (KDV Dahil)
Luna 8 Elektronik Büyüteç, az görenler için görme kalitelerini yükseltmek amacıyla özel olarak tasarlanmış bir elektronik büyüteçtir. Kompakt yapısıyla, şık tasarımıyla, hafif ve kolay taşınabilir oluşuyla, 8 saat kullanılabilen ekstra uzun bataryasıyla yanınızdan hiç ayırmak istemeyeceğiniz harika bir üründür.

Candy Elektronik Büyüteç

18.828,49 (KDV Dahil)
Candy elektronik büyüteç, son model elektronik el büyüteçleri grubunda öne çıkan, resimleri bulanıklaştırmadan 22 kata kadar büyütmenize olanak tanıyan bir büyüteçtir.

Işıklı Büyüteç

1.967,99 (KDV Dahil)
Işıklı Büyüteç, özel ultra-ince tasarımı ve güçlü LED ışığa sahip olması gibi özellikleriyle ön plana çıkmaktadır.  Otomatik lens, açıldığında pil kullanımını korur ve gereksiz enerji sarfiyatının önüne geçer.

Luna 6 Elektronik Büyüteç

17.604,49 (KDV Dahil)
Luna 6 elektronik büyüteç, az görenler için özel olarak tasarlanmış el tipi elektronik video büyütecidir. Gittiğiniz her yere  yanınızda götürebilirsiniz. Kullanımı son derece kolaydır. Cep telefonu boyutlarında, 15 cm'lik bir büyüteçtir.  

Snow 12 Elektronik Büyüteç

36.244,49 (KDV Dahil)
Snow 12 Elektronik Büyüteç, görme güçlüğü yaşayan kimseler için özel olarak tasarlanmıştır. Görme kalitesini müthiş şekilde artırır. OCR metin okuma özelliği sayesinde metinleri Türkçe ve pek çok dilde seslendirebilirsiniz.