15 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Akıllı Eşya Bulucu – Telefonunuza Bağlayın

99,99 (KDV Dahil)
Akıllı eşya bulucu ile anahtar, cüzdan, araba, çocuk, evcil hayvan, çanta, bavul ve diğer tüm eşyalarınızı kolaylıkla bulabilirsiniz. Cihazın uygulamasını telefonunuza indirerek telefonunuzla eşyalarınızın yerini kolaylıkla tespit edebileceksiniz.

Braille Öğretici Anahtarlık

554,49 (KDV Dahil)
Braille öğretici anahtarlık; bütün Braille karakterlerin anlaşılması için üç düzlemde döndürülebilir siyah noktalı küp olarak imal edilmiştir. Sarı renklidir.

Çorap Tutucu (10’lu)

279,49 (KDV Dahil)
Çorap tutucu ile çorapları çiftler hâlinde eşleyebilir, yıkarken veya dolaba koyarken karışmamasını, kaybolmamasını sağlayabilirsiniz.

Eşya Bulucu – Nereye Koymuştum Derdine Son!

663,49 (KDV Dahil)
Eşya bulucu ile nereye koymuştum, bulamıyorum derdine son! Kumanda ve alıcı aparatlarla eşyalarınızın yerini kolaylıkla bulabileceksiniz.  1 adet taşınabilir kumanda ve  5 adet alıcı aparat ile eşyalarınızın yerini tespit edin.

Görme Engelli Futbol Topu

387,49 (KDV Dahil)
Görme engelli futbol topu, içinde görme engellilerin top oynamasına imkan veren zilleri barındıran ve çokça tercih edilen bir üründür. Ürün renkleri stok durumuna göre farklılık gösterebilir.

Kabartma Etiket Cihazı

410,49 (KDV Dahil)
Kabartma etiket cihazı ile kutularınızın, şişelerinizin üzerine yapıştıracağınız etiketleri, görme engelliler için kabartabilirsiniz. Dokunsal noktalarla objeleri işaretleyebilirsiniz.

Konuşan Ateş Ölçer

621,49 (KDV Dahil)
Konuşan Ateş Ölçer, vücut sıcaklığını temassız bir şekilde ölçüp Türkçe veya başka dillerde sesli olarak söyleyebilen bir alettir. Kızılötesi ışınımla 7-8 cm mesafeden temasa gerek kalmadan hassas bir ölçüm yapan bu cihaz 2 adet kalem pille çalışır.

Konuşan Saat

310,99 (KDV Dahil)
Görme engelliler için özel tasarlanmış konuşan saat. Üzerindeki düğmeye basıldığında ekranı -Türkçe- sesli olarak okumaktadır. Bu ürünümüz hem erkekler hem de kadınlar içindir. Tercihe göre saat başı otomatik olarak da saati söylemektedir.

Konuşan Tansiyon Aleti – Bilekten Ölçer

352,49 (KDV Dahil)
Konuşan Tansiyon Aleti, Türkçe seslendirme yapmaktadır. Acura Türkçe konuşan bilekten ölçüm yapan tansiyon aleti, bütün tansiyon ölçümlerini Dünya Sağlık Örgütü verilerine göre yapmaktadır.

Renk Tanıma Cihazı

4.760,49 (KDV Dahil)
Renk tanıma cihazı saniyeler içinde size yüzeyde bulunan rengi sesli olarak belirtir. Ses ayarı üç kademelidir: Düşük, orta ve güçlü. Cihaz görme engelliler için özel olarak tasarlanmıştır.