17 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Braille Eğitim Seti 27

$20,12 (KDV Dahil)
Braille Eğitim Seti 27 adlı setimizde 1 adet 27 satırlık kabartma tablet, 100 adet Braille kağıt ve 1 adet Kabartma kalem yer almaktadır.

Braille Eğitim Seti 9

$16,95 (KDV Dahil)
Braille Eğitim Seti 9 adlı setimizde 1 adet 9 satırlık kabartma tablet, 100 adet Braille kağıt ve 1 adet Kabartma kalem yer almaktadır.

Braille Eğitim Seti 4

$13,08 (KDV Dahil)
Braille Eğitim Seti 4 adlı setimizde 1 adet 4 satırlık kabartma tablet, 100 adet Braille kağıt ve 1 adet Kabartma kalem yer almaktadır.

Kabartma Yazı Kalemi – Braille Kalem

$2,47 (KDV Dahil)
Kabartma yazı kalemi ya da Braille kalem, plastik ve demir karışımı bir yapıya sahiptir. Parmaklar ile bastırılmaya müsait, ucu çivi gibi sivri, delici olan bir alettir.

27 Satırlık Kabartma Yazı Tableti

$11,29 (KDV Dahil)
27 satırlık Kabartma Yazı Tableti, yazmayı kolaylaştıran hücreleri sayesinde Braille-Kabartma yazı yazmak artık çok kolay. A4 boyutunda 27 satır ve 30 hücreden oluşan, portatif olan bu ürün plastikten imal edilmiştir. Her bir harf için bir hücrelik boşluk ve her boşluğun karşılığındaysa 6 noktanın yerlerini belirten çukurlar yer almaktadır.

4 Satırlık Kabartma Yazı Tableti

$4,23 (KDV Dahil)
4 satırlık kabartma yazı tableti içinde yer alan yazmayı kolaylaştıran hücreleri ile Braille-Kabartma yazı yazmak artık çok kolay. 4 satırlık kabartma tableti portatiftir.

9 Satırlık Kabartma Yazı Tableti

$8,11 (KDV Dahil)
9 satırlık kabartma yazı tableti içinde yer alan yazmayı kolaylaştıran hücreleri ile Braille-Kabartma yazı yazmak artık çok kolay. 9 satırlık kabartma tableti portatiftir.

Braille Alfabe ve İşaretler Posteri

$11,76 (KDV Dahil)
Braille alfabe ve işaretler posteri; kabartma alfabe, kabartma rakam ve kabartma işaret eğitimi için özel olarak hazırlanmaktadır. Braille alfabesi içerir.

Braille Öğretim Kartları Seti

$10,95 (KDV Dahil)
Braille öğretim kartları seti, Braille yazıyı öğrenme noktasında çok faydalıdır. 6 Küçük (A5) Braille karttan oluşan bir settir. Harf ve rakamlar, bunların altında da kabartma yazılar vardır. Hızlı Braille okumayı öğrenmek için hazırlanmıştır.

Kabartma Abaküs

$12,92 (KDV Dahil)
Kabartma Abaküs, görme engellilerin eğitimi için özel olarak üretilmiş, basit toplama ve çarpma işlemleri için kullanılan bir araçtır.

Braille tablet, kabartma tablet, kabartma yazı tabletleri, kabartma yazı kalemi, kabartma yazı kağıdı, kabartma matematik, braille öğretim seti, küptaş ve kasası, görme engelli eğitim setleri, özel eğitim cihazları, braille tablet ve kalem satın al, Braille tablet fiyatları, Braille kağıdı