24 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Titanyum Teleskopik Baston

1.555,49 (KDV Dahil)
Titanyum Teleskopik Baston, tek bir butona basarak kademeli olarak küçültülebilir. Fosforludur, gece parlar. Uç kısmı dayanıklı ve dönebilir metal kaplamadır. Sap kısmındaki butona bastığınızda iç içe geçer.

Beyaz Baston

331,49 (KDV Dahil)
Görme engelliler için tasarlanan beyaz baston, ucunda tekerlek olması sayesinde kullanımı diğer bastonlara göre daha kolaydır. Tekerlekli, fosforlu renk bantları ve değişik boyutlarda katlanabilir olması gibi özellikleriyle tercih sebebidir.

Graft Kanada Bastonu

1.450,99 (KDV Dahil)
Graft kanada bastonu, 5 parça katlanabilir ve tekerleklidir, farklı boy seçenekleri mevcuttur. Alüminyum bastonlara göre daha dayanıklıdır.

Mini Teleskopik Baston

1.555,99 (KDV Dahil)
Mini Teleskopik Baston, en son kullanılan karbon fiber ve üretim teknolojisi eseridir. Ultra hafif, profesyonel performans, ergonomik ve zarif tasarıma sahiptir.

Fiberglas Kanada Bastonu

1.346,99 (KDV Dahil)
Fiberglas Kanada Bastonu ile kilometrelerce yol yürüseniz dahi esnekliğini korur. Parmak koruyucuları tam bir koruma sağlayarak elastik ipin zarar görmesini engeller.

Alüminyum Kanada Bastonu

1.139,99 (KDV Dahil)
Alüminyum Kanada Bastonu, çift elastik ipiyle güvenliğinizi artıran kırmalı alüminyum bastonlar 5 parçaya kırılabilmektedir.

Kanada Tipi Çocuk Bastonu

290,49 (KDV Dahil)
Kanada Tipi Çocuk Bastonu, darbelere karşı dayanıklıdır ve eklem yerleri kuvvetlidir. 3 parça katlanabilmektedir. Alüminyum malzemeden yapılmıştır.

NFB Teleskopik Baston

1.555,99 (KDV Dahil)
NFB Teleskopik Baston, 6 parçalıdır, kaymaz karbon tutma sapına sahiptir. Bastonun elden düşmesini önlemek için geniş örgülü ipi bulunmaktadır.

Moblind 4 Kırmalı Katlanabilir Beyaz Baston

248,99 (KDV Dahil)
Moblind 4 Kırmalı Katlanabilir Beyaz Baston, sabit uçludur. Karanlıkta fark edilebilmesi için kırmızı bantlıdır ve kalın alüminyumdan imal edilmiştir.

Slim Kanada Bastonu (Graft -7 Kırmalı)

1.761,49 (KDV Dahil)
Slim Kanada Bastonu, uç kısmı sabit olup vidalı-seramik yapıdadır. 7 parçalıdır

Görme engelli bastonu, görme engelli bastonları, beyaz baston, beyaz bastonlar, teleskopik baston, teleskopik bastonlar, görme engelli bastonu fiyatı, konuşan baston fiyatları, akıllı görme engelli bastonu, görme engelli bastonu renkleri, beyaz baston fiyatı, kanada bastonu, graft bastonlar,
görme engelli baston çeşitleri, beyaz baston nedir, beyaz baston nasıl kullanılır, beyaz baston özellikleri, kırmızı beyaz baston, görme engelli baston aksesuarları, görme engelli baston uçları, 5 parça görme engelli bastonu, 4 parça görme engelli bastonu, 6 parça görme engelli bastonu, görme engelli baston kılıfları, portakal tipi dönebilen kanada baston uçları