163 sonuçtan 1-20 arası gösteriliyor

Acesight Elektronik Gözlük

108.486,99138.208,99
Acesight Elektronik Gözlük, az görenlerin görme kalitelerini artırmak için tasarlanmıştır. Acesight takılıyken görüntü gecikmesi olmadan TV şovu veya filmlerinizi izleyebilirsiniz.

Luna 6 Elektronik Büyüteç

27.020,49
Luna 6 elektronik büyüteç, az görenler için özel olarak tasarlanmış el tipi elektronik video büyütecidir. Gittiğiniz her yere  yanınızda götürebilirsiniz. Kullanımı son derece kolaydır. Cep telefonu boyutlarında, 15 cm'lik bir büyüteçtir.

Envision Glasses – Görme Engelliler için Akıllı Gözlük

Envision Glasses, görme engelli ve az görenler için özel olarak geliştirilmiş yapay zeka destekli akıllı gözlüktür. Türkçe ve 60'tan fazla yabancı diliyle size sesli asistanlık eder.

Meyra Eurochair 2.750 Manuel Tekerlekli Sandalye

Meyra Eurochair 2.750 Manuel Tekerlekli Sandalye, hem iç hem dış mekan kullanımına uygundur. Alüminyum gövde yapısına sahip ve son derece dayanıklı bir modeldir.

Smart Kabartma Daktilo

89.166,99
Smart Kabartma Daktilo ile kabartma harfli metinler rahatlıkla yazabileceksiniz. Bu ürün sayesinde Braille alfabesi öğrenmek isteyen çocuklar ve öğretmek isteyen veliler arasındaki uçurum ortadan kalkacaktır.

Braille Alfabesi Kursu

607,49 (KDV Dahil)
Braille Alfabesi Kursu Eğitimini satın alıp kısa zamanda ileri seviyede Braille okuma yazmayı öğren. Braille eğitimimiz online olarak verilmektedir.

Titanyum Teleskopik Baston

2.022,49
Titanyum Teleskopik Baston, tek bir butona basarak kademeli olarak küçültülebilir. Fosforludur, gece parlar. Uç kısmı dayanıklı ve dönebilir metal kaplamadır. Sap kısmındaki butona bastığınızda iç içe geçer.

Braille Kartvizit

Braille kartvizit, görme engellilerin de kartvizit üzerinde yazılan yazıları okumasını sağlar. Sipariş vermeniz hâlinde tasarımıyla birlikte şahsi veya kurumsal ihtiyaçlarınız için kartvizit tasarlanacak ve kabartma yazılı olacak şekilde yüksek kalitede basılacaktır.

Kabartma Ekran Eğitimi

364,49 (KDV Dahil)
Kabartma ekran eğitimi sayesinde Braille Ekran ile okuma yazmayı ileri seviyede öğrenebilirsiniz. Satın almanız hâlinde online eğitim verilecektir.

Meyra Nano X 1.156 Aktif Manuel Tekerlekli Sandalye

Kullanıcısının ölçülerine göre tasarlanan Meyra Nano X 1.156 Aktif Manuel Tekerlekli Sandalye, son derece pratik ve aynı zamanda oldukça konforlu ve dayanıklı bir modeldir.

Blaze ET ve Blaze EZ

27.020,4929.722,49
Blaze ET ve Blaze EZ, taşınabilir kitap okuma ve doküman tarama cihazları, kameraları ve Türkçe sentezleyicileri sayesinde, basılı dokümanlarınızı anında tarayıp dinleyebilir ya da kaydedip saklayabilirsiniz.

Daisy T6 Sesli Kitap Okuma Cihazı

6.687,99
Daisy T6, görme engelliler için özel olarak tasarlanmış, üstün özellikleri olan, yanınızdan hiç ayırmak istemeyeceğiniz harika bir üründür. Onunla her yerde kesintisiz kitap okumanın ve ders çalışmanın keyfini yaşayacaksınız.

Orbit Reader 40 Kabartma Ekran

65.389,49
Orbit Reader 40, dünyanın en uygun fiyatlı 40 hücreli Braille ekran, doküman okuma ve not alma cihazıdır. Orbit Reader 40 cihazı, Orbit 20’de bulunan kitap okuma, not alma ve diğer cihazlara bağlanabilme ve tüm uygulamalara erişebilme fonksiyonları da dahil tüm üstün özelliklerine sahiptir.

Çorap Tutucu (10’lu)

400,99
Çorap tutucu ile çorapları çiftler hâlinde eşleyebilir, yıkarken veya dolaba koyarken karışmamasını, kaybolmamasını sağlayabilirsiniz.

Sesli Sıvı Ölçer

255,49
Sesli sıvı ölçer ile birlikte artık bardağınıza su doldururken parmağınızla doldu mu diye kontrol etmenize gerek yok. Bardağın kenarına takın ve uyarana kadar doldurmaya devam edin.

Siyah Deri Kordonlu Kadın Kabartma Saati – Altın Çerçeveli

1.427,49
Siyah Deri Kordonlu Kadın Kabartma Saati, beyaz kadran, siyah deri kordon ve çelik kasalı İsviçre yapımı mekanizmalı saat.

Braille Satranç Takımı – Büyük ve Orta Boy – Sırt Çantası Hediye

1.486,991.784,49
Görme engelliler için tasarlanmış Braille satranç takımı. Dokunsal işaretler sayesinde görme engelliler de satranç oynayabilecekler. Her karede özel delikler ve taşlarda da bu deliklere yerleşmeyi sağlayacak uzantılar var.

Kabartma Okey Takımı

1.111,49
Kabartma okey takımı, 1.kalite ahşaptan yapılan istekalardan ve Türkçe Braille yazısıyla hazırlanmış kabartma taşlardan meydana gelmektedir.

Braille Çeviri Programı – Türkçe, İngilizce

14.722,99
Braille çeviri programı ile hatasız bir şekilde Türkçe, Arapça ve İngilizce dosyalarınızı Braille formata dönüştürebilirsiniz.

Kabartma Etiket Cihazı

588,99
Kabartma etiket cihazı ile kutularınızın, şişelerinizin üzerine yapıştıracağınız etiketleri, görme engelliler için kabartabilirsiniz. Dokunsal noktalarla objeleri işaretleyebilirsiniz.