Kabartma-Braille Baskı Hizmetleri

Bilgi parmağınızın ucunda

Braille Yazı Görseli

Engelli Malzemeleri Ofisi olarak hayatı kolaylaştıran en önemli çözümün bilgiye erişmek olduğuna inanıyoruz. Bu amaçla şirketimiz bünyesinde oluşturduğumuz Braille baskı ofisimizde ihtiyaç duyduğunuz her türlü yazılı kaynağı Braille yazı formatında hazırlayarak hizmetinize sunuyoruz. Ürün ve hizmetleri hakkında görmeyenlerin de hayatını kolaylaştıran çözümler sunmak isteyen kurum ve kuruluşların duyuru, dergi, bülten, broşür, ürün ve hizmet kılavuzu, hizmet sözleşmeleri, davetiye, kartvizit ve bunun gibi tanıtım materyallerini Braille ortamda hazırlayarak hedef kitlelerine ulaştırmalarını sağlıyoruz.

Bu amaç doğrultusunda fiyat etiketleri, Braille olarak yönlendirme levhaları, masa isimlikleri, kapı numaraları vb. düzenlemelerle ürün ve mekanlarını görme engellilerin rahatlıkla kullanabilecekleri şekilde dizayn etmek isteyen kurum ve kuuluşlara hizmetler sunmaktayız.

Bunun yanı sıra, kitap ve dergilerin Braille baskı ofisimizde Braille çevirileri yapılarak basımı gerçekleştirilmektedir. Bu ve benzeri kişisel ve kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda olan tüm işlerinizde Engelli Malzemeleri Ofisi olarak çözüm ortağınız olmaktan kıvanç duyuyoruz.