124 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Daisy T6 Sesli Kitap Okuma Cihazı

4.659,99 (KDV Dahil)
Daisy T6, görme engelliler için özel olarak tasarlanmış, üstün özellikleri olan, yanınızdan hiç ayırmak istemeyeceğiniz harika bir üründür. Onunla her yerde kesintisiz kitap okumanın ve ders çalışmanın keyfini yaşayacaksınız.

Braille Eğitim Seti 27

378,99 (KDV Dahil)
Braille Eğitim Seti 27 adlı setimizde 1 adet 27 satırlık kabartma tablet, 100 adet Braille kağıt ve 1 adet Kabartma kalem yer almaktadır.

Braille Eğitim Seti 9

319,49 (KDV Dahil)
Braille Eğitim Seti 9 adlı setimizde 1 adet 9 satırlık kabartma tablet, 100 adet Braille kağıt ve 1 adet Kabartma kalem yer almaktadır.

Braille Eğitim Seti 4

246,49 (KDV Dahil)
Braille Eğitim Seti 4 adlı setimizde 1 adet 4 satırlık kabartma tablet, 100 adet Braille kağıt ve 1 adet Kabartma kalem yer almaktadır.

Orbit Reader 40 Kabartma Ekran

45.564,49 (KDV Dahil)
Orbit Reader 40, dünyanın en uygun fiyatlı 40 hücreli Braille ekran, doküman okuma ve not alma cihazıdır. Orbit Reader 40 cihazı, Orbit 20’de bulunan kitap okuma, not alma ve diğer cihazlara bağlanabilme ve tüm uygulamalara erişebilme fonksiyonları da dahil tüm üstün özelliklerine sahiptir.

Kabartma Tavla

1.600,97 (KDV Dahil)
Kabartma tavla, görme engellilerin oyun oynayabilmelerini sağlamak amacıyla özel olarak üretilmiştir. Kabartma taşlardan oluşan bir oyun setidir.

Titanyum Teleskopik Baston

1.555,49 (KDV Dahil)
Titanyum Teleskopik Baston, tek bir butona basarak kademeli olarak küçültülebilir. Fosforludur, gece parlar. Uç kısmı dayanıklı ve dönebilir metal kaplamadır. Sap kısmındaki butona bastığınızda iç içe geçer.

Kabartma Yazı Kalemi – Braille Kalem

46,00 (KDV Dahil)
Kabartma yazı kalemi ya da Braille kalem, plastik ve demir karışımı bir yapıya sahiptir. Parmaklar ile bastırılmaya müsait, ucu çivi gibi sivri, delici olan bir alettir.

Engelsiz Paket -1

1.492,49 (KDV Dahil)
Engelsiz Paket -1 içinde yer alan ürünler: Konuşan Ateş Ölçer, Konuşan Tansiyon Aleti, Türkçe Konuşan Dijital Baskül.

Blaze ET ve Blaze EZ

20.711,49 (KDV Dahil)
Blaze ET ve Blaze EZ, taşınabilir kitap okuma ve doküman tarama cihazları, kameraları ve Türkçe sentezleyicileri sayesinde, basılı dokümanlarınızı anında tarayıp dinleyebilir ya da kaydedip saklayabilirsiniz.

Görme engelli ürünleri, görme engelli cihazları, Braille ekran, kabartma ekran, kabartma yazıcı, kabartma daktilo, sesli kitap okuyucu, daisy player, beyaz baston, kabartma kitaplar, Braille kitaplar, görme engelli oyunları, görme engelli yazılımları, görme engelli programları, sesli saatler, görme engelli saatleri, kabartma haritalar, konuşan cihazlar