Gösterilen sonuç sayısı: 6

Braille Box v5

$18.004,00 (KDV Dahil)
Standart kabartma yazı kartonlarıyla uyumlu olarak çalışan Braille Box v5, yüksek sürümlü kabartma baskı üretimine ideal çözümü sağlamak üzere geliştirilmiştir.

Ev Tipi Kabartma Yazıcı Basic-D v5

$3.991,63 (KDV Dahil)
Ev Tipi Kabartma Yazıcı Basic-D v5, görme engellilerin okuma konusundaki bir numaralı yardımcısı! Okuma konusunda görme engelli olan bireylerin ne denli zorluk çektiğini biliyoruz. Bu nedenle sizlere Basic-D V5 adlı ürünümüzü tanıtıp tavsiye edeceğiz.

Kabartma Yazıcı Everest-D V5

$5.402,51 (KDV Dahil)
Kabartma Yazıcı Everest-D V5, hem tek hem de çift yüzlü baskı yapabilme ve sürekli kâğıt yerine sayfa formatında kâğıt kullanabilme özellikleriyle, bilgisayar laboratuvarları ve bilgisayar sınıfları için ideal bir yazıcıdır. Kullanımı kolaydır. Everest D yazıcı sayfa formatında kâğıt kullanır.

Perkins Kabartma Daktilo

$1.597,40 (KDV Dahil)
Perkins Kabartma Daktilo, görme engelli öğrencilerin eğitim hayatını kolaylaştıran sessiz, hafif ve rahat bir kabartma yazı yazma makinesidir. Görme engellilerin eğitim hayatını ziyadesiyle kolaylaştıran bir üründür.

Smart Kabartma Daktilo

$3.300,00 (KDV Dahil)
Smart Kabartma Daktilo ile kabartma harfli metinler rahatlıkla yazabileceksiniz. Bu ürün sayesinde Braille alfabesi öğrenmek isteyen çocuklar ve öğretmek isteyen veliler arasındaki uçurum ortadan kalkacaktır.

Zyfuse Şekil Kabartma Grafik Makinesi

$2.632,01 (KDV Dahil)
Zyfuse Şekil Kabartma Grafik Makinesi sayesinde; yazılardan, şekillerden, diyagramlardan; kabartma şekiller, yazılar ve grafikler oluşturabileceksiniz. Kabartma kâğıt ölçüleri DIN-A3'e kadar desteklenmektedir.