EMO TEKNOLOJİ PARTNERLER

İŞ ORTAKLARIMIZ

Satış ve pazarlama odaklı iş ortaklığı değil, müşteri memnuniyetine odaklı, güçlü teknik ve hizmet iş birlikteliği içeren, kararlı ve kesintisiz iş ortaklığı modelini benimsiyoruz.

Sınırlı sayıda tuttuğumuz iş ortaklarımızın tüm ürünlerine yoğun yatırımlar yaparak bilgi ve tecrübemizi maksimum seviyede tutmaya gayret ediyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz ve desteğini vermeye devam ettiğimiz teknolojilerde tüm personelimizin tecrübesini artırarak hizmet kalitemizi ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutuyoruz.

Engeli bulunan müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak için çıktığımız bu yolda iş ortaklarımız şöyle:

ORBIT RESEARCH

Kabartma Ekranlar

Orbit Research firmasıyla görme engelli teknolojileri üzerine çalışmalar yürütüyoruz.

Orbit firmasına ait Orbit Reader 20, Orbit Reader 40 gibi Braille ekranların satışını gerçekleştiriyoruz. Bu firmanın yetkili Türkiye distribütörüyüz. Markaya ait ürünleri incelemek için tıklayın.

HIMS

Kabartma Ekranlar, Daisy Çalarlar, Elektronik Büyüteçler

Hims firmasıyla görme engelli ve az gören teknolojileri üzerine çalışmalar yürütüyoruz.

Hims firmasına ait QBraille XL, Blaze ET/ EZ gibi kabartma ekran ve kitap okuyucu cihazların yanı sıra elektronik el tipi ve masaüstü büyüteçlerin de satışını gerçekleştiriyoruz. Bu firmanın yetkili Türkiye distribütörüyüz. Markaya ait ürünleri incelemek için tıklayın.

ZOOMAX

Elektronik Büyüteçler, Giyilebilir Cihazlar

Zoomax firmasıyla az gören teknolojileri üzerine çalışmalar yürütüyoruz.

Zoomax firmasına ait Snow 12, Luna 8 gibi elektronik büyüteçlerin yanı sıra Acesight gibi giyilebilir teknolojilerin ve Luna HD 24 Pro gibi dijital masaüstü büyüteçlerin satışını gerçekleştiriyoruz. Bu firmanın yetkili Türkiye distribütörüyüz. Markaya ait ürünleri incelemek için tıklayın.

MEYRA

Tekerlekli Sandalyeler

Meyra firmasıyla bedensel engelli teknolojileri üzerine çalışmalar yürütüyoruz.

Meyra firmasına ait Meyra Avanti ve Meyra Nano gibi aktif tekerlekli sandalyelerin satışını gerçekleştiriyoruz. Bu firmanın yetkili Türkiye distribütörüyüz. Markaya ait ürünleri incelemek için tıklayın. 

INDEX BRAILLE

Kabartma Yazıcılar

Index Braille firmasıyla görme engelli teknolojileri üzerine çalışmalar yürütüyoruz.

Index Braille firmasına ait Braille Box v5, Everest D-V5 gibi Braille yazıcıların satışını gerçekleştiriyoruz. Bu firmanın yetkili Türkiye distribütörüyüz. Markaya ait ürünleri incelemek için tıklayın.

PERKINS

Kabartma Daktilolar

Perkins firmasıyla görme engelli teknolojileri üzerine çalışmalar yürütüyoruz.

Perkins firmasına ait Perkins Kabartma Daktilo, Smart Kabartma Daktilo gibi Braille daktiloların satışını gerçekleştiriyoruz. Bu firmanın yetkili Türkiye distribütörüyüz. Markaya ait ürünleri incelemek için tıklayın.

ENVISION

Akıllı Gözlükler

Envision firmasıyla görme engelli ve az gören teknolojileri üzerine çalışmalar yürütüyoruz.

Envision firmasına ait Envision Glasses gibi akıllı gözlüklerin satışını gerçekleştiriyoruz. Bu firmanın yetkili Türkiye distribütörüyüz. Markaya ait ürünleri incelemek için tıklayın.