Ayın En Çok Yorum Alan Ürünleri

EN ÇOK YORUM ALAN ÜRÜNLER

Kabartma Yazı Kağıdı – Braille Kağıt (50 Adet – A4)

107,99 (KDV Dahil)
Kabartma yazı kağıdı, A4 boyutunda ve 160 gram ağırlığa sahiptir. Bu pakette 50 adet kabartma kağıt bulunmaktadır. Bir adet satın almanız hâlinde 50 adet Braille kağıt gönderilir.

Kabartma Yazı Kalemi – Braille Kalem

66,99
Kabartma yazı kalemi ya da Braille kalem, plastik ve demir karışımı bir yapıya sahiptir. Parmaklar ile bastırılmaya müsait, ucu çivi gibi sivri, delici olan bir alettir.

Beyaz Baston

475,99
Görme engelliler için tasarlanan beyaz baston, ucunda tekerlek olması sayesinde kullanımı diğer bastonlara göre daha kolaydır. Tekerlekli, fosforlu renk bantları ve değişik boyutlarda katlanabilir olması gibi özellikleriyle tercih sebebidir.

Braille Öğretim Kartları Seti

295,99
Braille öğretim kartları seti, Braille yazıyı öğrenme noktasında çok faydalıdır. 6 Küçük (A5) Braille karttan oluşan bir settir. Harf ve rakamlar, bunların altında da kabartma yazılar vardır. Hızlı Braille okumayı öğrenmek için hazırlanmıştır.

Braille Eğitim Seti 27

66,99305,49
Braille Eğitim Seti 27 adlı setimizde 27 satırlık kabartma tablet, 100 adet Braille kağıt ve Kabartma kalem yer almaktadır. Setteki ürünlerden dilediğinizi alabilir ve adetleri istediğiniz kadar artırabilirsiniz.

Renk Tanıma Cihazı

8.110,49
Renk tanıma cihazı saniyeler içinde size yüzeyde bulunan rengi sesli olarak belirtir. Ses ayarı üç kademelidir: Düşük, orta ve güçlü. Cihaz görme engelliler için özel olarak tasarlanmıştır.