Ayın En Çok Satan Ürünleri

EN ÇOK SATAN ÜRÜNLER

Braille Eğitim Seti 27 (50’li)

66,99305,49
Braille Eğitim Seti 27 adlı setimizde 27 satırlık kabartma tablet, 50 adet Braille kağıt ve Kabartma kalem yer almaktadır. Setteki ürünlerden dilediğinizi alabilir ve adetleri istediğiniz kadar artırabilirsiniz.

Kabartma Yazı Kalemi – Braille Kalem

66,99
Kabartma yazı kalemi ya da Braille kalem, plastik ve demir karışımı bir yapıya sahiptir. Parmaklar ile bastırılmaya müsait, ucu çivi gibi sivri, delici olan bir alettir.

27 Satırlık Kabartma Yazı Tableti

305,49
27 satırlık Kabartma Yazı Tableti, yazmayı kolaylaştıran hücreleri sayesinde Braille-Kabartma yazı yazmak artık çok kolay. A4 boyutunda 27 satır ve 30 hücreden oluşan, portatif olan bu ürün plastikten imal edilmiştir. Her bir harf için bir hücrelik boşluk ve her boşluğun karşılığındaysa 6 noktanın yerlerini belirten çukurlar yer almaktadır.

Beyaz Baston

475,99
Görme engelliler için tasarlanan beyaz baston, ucunda tekerlek olması sayesinde kullanımı diğer bastonlara göre daha kolaydır. Tekerlekli, fosforlu renk bantları ve değişik boyutlarda katlanabilir olması gibi özellikleriyle tercih sebebidir.

Braille Eğitim Seti 4 (50’li)

66,99114,49
Braille Eğitim Seti 4 adlı setimizde 4 satırlık kabartma tablet, 50 adet Braille kağıt ve Kabartma kalem yer almaktadır. Setteki ürünlerden dilediğinizi alabilir ve adetleri istediğiniz kadar artırabilirsiniz.

Kabartma Yazı Kağıdı – Braille Kağıt (50 Adet – A4)

107,99 (KDV Dahil)
Kabartma yazı kağıdı, A4 boyutunda ve 160 gram ağırlığa sahiptir. Bu pakette 50 adet kabartma kağıt bulunmaktadır. Bir adet satın almanız hâlinde 50 adet Braille kağıt gönderilir.

Braille Eğitim Seti 27

66,99305,49
Braille Eğitim Seti 27 adlı setimizde 27 satırlık kabartma tablet, 100 adet Braille kağıt ve Kabartma kalem yer almaktadır. Setteki ürünlerden dilediğinizi alabilir ve adetleri istediğiniz kadar artırabilirsiniz.

4 Satırlık Kabartma Yazı Tableti

114,49
4 satırlık kabartma yazı tableti içinde yer alan yazmayı kolaylaştıran hücreleri ile Braille-Kabartma yazı yazmak artık çok kolay. 4 satırlık kabartma tableti portatiftir.

9 Satırlık Kabartma Yazı Tableti

219,49
9 satırlık kabartma yazı tableti içinde yer alan yazmayı kolaylaştıran hücreleri ile Braille-Kabartma yazı yazmak artık çok kolay. 9 satırlık kabartma tableti portatiftir.

Kabartma Abaküs

349,49
Kabartma Abaküs, görme engellilerin eğitimi için özel olarak üretilmiş, basit toplama ve çarpma işlemleri için kullanılan bir araçtır.

Braille Eğitim Seti 9 (50’li)

66,99219,49
Braille Eğitim Seti 9 adlı setimizde 9 satırlık kabartma tablet, 50 adet Braille kağıt ve Kabartma kalem yer almaktadır. Setteki ürünlerden dilediğinizi alabilir ve adetleri istediğiniz kadar artırabilirsiniz.

Sesli Sıvı Ölçer

255,49
Sesli sıvı ölçer ile birlikte artık bardağınıza su doldururken parmağınızla doldu mu diye kontrol etmenize gerek yok. Bardağın kenarına takın ve uyarana kadar doldurmaya devam edin.

Portakal Tipi Dönebilen Kanada Baston Ucu

446,49
Portakal Tipi Dönebilen Kanada Baston Ucu, zamanla yıpranan bastonun ucunu değiştirerek kullanım kalitesini korumuş ve ürünün ömrünü uzatmış olursunuz.

Titanyum Teleskopik Baston

2.022,49
Titanyum Teleskopik Baston, tek bir butona basarak kademeli olarak küçültülebilir. Fosforludur, gece parlar. Uç kısmı dayanıklı ve dönebilir metal kaplamadır. Sap kısmındaki butona bastığınızda iç içe geçer.

Braille Eğitim Seti 9

66,99219,49
Braille Eğitim Seti 9 adlı setimizde 9 satırlık kabartma tablet, 100 adet Braille kağıt ve Kabartma kalem yer almaktadır. Setteki ürünlerden dilediğinizi alabilir ve adetleri istediğiniz kadar artırabilirsiniz.

Konuşan Saat

446,49
Görme engelliler için özel tasarlanmış konuşan saat. Üzerindeki düğmeye basıldığında ekranı -Türkçe- sesli olarak okumaktadır. Bu ürünümüz hem erkekler hem de kadınlar içindir. Tercihe göre saat başı otomatik olarak da saati söylemektedir.

Braille Öğretim Kartları Seti

295,99
Braille öğretim kartları seti, Braille yazıyı öğrenme noktasında çok faydalıdır. 6 Küçük (A5) Braille karttan oluşan bir settir. Harf ve rakamlar, bunların altında da kabartma yazılar vardır. Hızlı Braille okumayı öğrenmek için hazırlanmıştır.

Ahşap Kabartma Satranç Takımı

892,48
Görme engelliler için özel olarak tasarlanmış ahşap kabartma satranç takımı. Dokunsal işaretler sayesinde görme engelliler de rahatlıkla satranç oynayabilecekler.

Braille Satranç Takımı – Büyük ve Orta Boy – Sırt Çantası Hediye

1.486,991.784,49
Görme engelliler için tasarlanmış Braille satranç takımı. Dokunsal işaretler sayesinde görme engelliler de satranç oynayabilecekler. Her karede özel delikler ve taşlarda da bu deliklere yerleşmeyi sağlayacak uzantılar var.

Kanada Tipi Çocuk Bastonu

416,49
Kanada Tipi Çocuk Bastonu, darbelere karşı dayanıklıdır ve eklem yerleri kuvvetlidir. 3 parça katlanabilmektedir. Alüminyum malzemeden yapılmıştır.

Kabartma Yazı Kağıdı – Braille Kağıt (100 Adet – A4)

175,99 (KDV Dahil)
Kabartma yazı kağıdı, A4 boyutunda ve 160 gram ağırlığa sahiptir. Bu pakette 100 adet kabartma kağıt bulunmaktadır. Bir adet satın almanız hâlinde 100 adet Braille kağıt gönderilir.

Konuşan Ateş Ölçer

891,99
Konuşan Ateş Ölçer, vücut sıcaklığını temassız bir şekilde ölçüp Türkçe veya başka dillerde sesli olarak söyleyebilen bir alettir. Kızılötesi ışınımla 7-8 cm mesafeden temasa gerek kalmadan hassas bir ölçüm yapan bu cihaz 2 adet kalem pille çalışır.

Türkçe Konuşan Masa Saati

297,99
Görme engelliler için özel olarak tasarlanmış Türkçe konuşan masa saati. Her saat başı uyarı verme gibi özelleştirilebilir fonksiyonları içerir. Talk düğmesine basınca size saati söyler.
Küre Tipi Dönebilen Baston Ucu Beyaz Renkli
Beyaz
Kırmızı

Küre Tipi Dönebilen Baston Ucu

178,99
Küre Tipi Dönebilen Baston Ucu adlı ürünümüzde 2 renk seçeneği vardır: Kırmızı renkli ve beyaz renkli. Rulmanın üst kısmında koruyucu kapak bulunmaktadır.

Graft Kanada Bastonu

2.081,99
Graft kanada bastonu, 5 parça katlanabilir ve tekerleklidir, farklı boy seçenekleri mevcuttur. Alüminyum bastonlara göre daha dayanıklıdır.

Kabartma Yasin-i Şerif

106,99
Kabartma Yasin-i Şerif, Diyanet İşleri Başkanlığı metni ölçü alınarak hazırlanmıştır. Braille Yasin görme engelliler için hazırlanmıştır.

Kanada Tipi Döner Uçlu Baston

475,99
Kanada Tipi Döner Uçlu Baston, kuvvetli, darbelere karşı dayanıklı ve eklem yerleri kuvvetli olan kırmalı bastondur. İhtiyacınıza göre seçebileceğiniz farklı boyutları bulunmaktadır.

Türkçe Konuşan Dijital Baskül

743,99
Türkçe Konuşan Dijital Baskül, görme engelliler için özel olarak tasarlanmıştır. Bu cihazda yüksek hassasiyetli sensör kullanılmıştır.

Kabartma Etiket Cihazı

588,99
Kabartma etiket cihazı ile kutularınızın, şişelerinizin üzerine yapıştıracağınız etiketleri, görme engelliler için kabartabilirsiniz. Dokunsal noktalarla objeleri işaretleyebilirsiniz.

Kabartma Okey Takımı

1.111,49
Kabartma okey takımı, 1.kalite ahşaptan yapılan istekalardan ve Türkçe Braille yazısıyla hazırlanmış kabartma taşlardan meydana gelmektedir.

Renk Tanıma Cihazı

8.110,49
Renk tanıma cihazı saniyeler içinde size yüzeyde bulunan rengi sesli olarak belirtir. Ses ayarı üç kademelidir: Düşük, orta ve güçlü. Cihaz görme engelliler için özel olarak tasarlanmıştır.

Kabartma ElifBa

106,99
Kabartma ElifBa, Türkiye baskısı Elifbalar ölçü alınarak hazırlanmıştır. Braille ElifBa görme engelliler için hazırlanmıştır.

Türkçe Konuşan Anahtarlık Saat

208,99
Türkçe konuşan anahtarlık saat, pratik, Türkçe menüsü ile erişilebilir, saat başı bildirim özelliği ile bir numaralı yardımcınız olacak. İster her saat başı isterseniz de 7.00 - 21.00 arası her saat başı bildirim özelliğiyle size saati söylesin, işlerinizi kolaylaştırsın.

Candy Elektronik Büyüteç

27.020,49
Candy elektronik büyüteç, son model elektronik el büyüteçleri grubunda öne çıkan, resimleri bulanıklaştırmadan 22 kata kadar büyütmenize olanak tanıyan bir büyüteçtir.

Görme Engelli Futbol Topu

555,99
Görme engelli futbol topu, içinde görme engellilerin top oynamasına imkan veren zilleri barındıran ve çokça tercih edilen bir üründür. Ürün renkleri stok durumuna göre farklılık gösterebilir.

Daisy T6 Sesli Kitap Okuma Cihazı

6.687,99
Daisy T6, görme engelliler için özel olarak tasarlanmış, üstün özellikleri olan, yanınızdan hiç ayırmak istemeyeceğiniz harika bir üründür. Onunla her yerde kesintisiz kitap okumanın ve ders çalışmanın keyfini yaşayacaksınız.

Altın Renkli Kabartma Saat – Unisex

1.249,49
Altın Renkli Kabartma Saat, görme engelliler için üretilmiştir. Üzerinde Braille rakamlar mevcuttur. Açılabilir cam kapaklıdır. Hem kadınlar hem de erkekler içindir.
Kalem Tipi Kanada Baston Ucu
Gri
Mavi
Pembe
Yeşil

Kalem Tipi Kanada Baston Ucu

148,99
Kalem Tipi Kanada Baston Ucu, 0,5 / 1,3 cm çapında, naylondan yapılmış yuvarlak uçlu düz uç. İki noktalı dokunma tekniği ile kullanılır.

Erkek Konuşan Kol Saati – Beyaz Kadran ve Çelik Kordon

892,49
Erkek Konuşan Kol Saati, görme engelliler için üretilmiştir. Beyaz kadran ve çelik kordona sahiptir. Türkçe kadın seslendirmesi mevcuttur.

NFB Teleskopik Baston

2.232,99
NFB Teleskopik Baston, 6 parçalıdır, kaymaz karbon tutma sapına sahiptir. Bastonun elden düşmesini önlemek için geniş örgülü ipi bulunmaktadır.

Snow 12 Elektronik Büyüteç

52.014,49
Snow 12 Elektronik Büyüteç, görme güçlüğü yaşayan kimseler için özel olarak tasarlanmıştır. Görme kalitesini müthiş şekilde artırır. OCR metin okuma özelliği sayesinde metinleri Türkçe ve pek çok dilde seslendirebilirsiniz.

Erkek Konuşan Kol Saati Krem Kadran – Siyah Deri Kordon

892,99
Erkek Konuşan Kol Saati Krem Kadran, krem kadran, çelik kordon ve siyah kordona sahiptir. Türkçe seslendirmelidir.

Kabartma Kuran-ı Kerim

2.187,49
Kabartma Kuran-ı Kerim, Türkiye baskısı Kur’an-ı kerimler ölçü alınarak hazırlanmıştır. Braille Kuran görme engelliler için hazırlanmaktadır.

Fiberglas Kanada Bastonu

1.932,99
Fiberglas Kanada Bastonu ile kilometrelerce yol yürüseniz dahi esnekliğini korur. Parmak koruyucuları tam bir koruma sağlayarak elastik ipin zarar görmesini engeller.

Erkek Kabartma Saat Beyaz Kadran ve Çelik Kordon

1.248,99
Erkek Kabartma Saat Beyaz Kadran ve Çelik Kordon, suya ve toz geçirmeye karşı dayanıklı kapağı ve kolay dokunma için özel kabartma noktaları var.

Siyah Deri Kordonlu Kadın Kabartma Saati – Altın Çerçeveli

1.427,49
Siyah Deri Kordonlu Kadın Kabartma Saati, beyaz kadran, siyah deri kordon ve çelik kasalı İsviçre yapımı mekanizmalı saat.

Pearl

35.666,99
Pearl, görüntü büyütme ve sesli okuma makinesidir. Uzaktaki yazıları ve cihazın altına yerleştirilen yazıları anında okur. Değişik renklerde yazıları gösterebilir.

Erkek Kabartma Saat Siyah Kadran ve Çelik Kordon

1.427,49
Erkek Kabartma Saat Siyah Kadran ve Çelik Kordon, siyah kadran, çelik kordon ve çelik kasaya sahiptir.

Kabartma Yazı Kağıdı – Braille Kağıt (25 Adet – A4)

71,99 (KDV Dahil)
Kabartma yazı kağıdı, A4 boyutunda ve 160 gram ağırlığa sahiptir. Bu pakette 25adet kabartma kağıt bulunmaktadır. Bir adet satın almanız hâlinde 25 adet Braille kağıt gönderilir.