OCAK AYI KAMPANYALI ÜRÜNLER

İNDİRİMLİ ÜRÜNLER

SADECE 1-31 OCAK AYINDA GEÇERLİ

Akıllı Eşya Bulucu – Telefonunuza Bağlayın

$5,29 (KDV Dahil)
Akıllı eşya bulucu ile anahtar, cüzdan, araba, çocuk, evcil hayvan, çanta, bavul ve diğer tüm eşyalarınızı kolaylıkla bulabilirsiniz. Cihazın uygulamasını telefonunuza indirerek telefonunuzla eşyalarınızın yerini kolaylıkla tespit edebileceksiniz.

Eşya Bulucu – Nereye Koymuştum Derdine Son!

$35,22 (KDV Dahil)
Eşya bulucu ile nereye koymuştum, bulamıyorum derdine son! Kumanda ve alıcı aparatlarla eşyalarınızın yerini kolaylıkla bulabileceksiniz.  1 adet taşınabilir kumanda ve  5 adet alıcı aparat ile eşyalarınızın yerini tespit edin.

Fransızca Konuşan Kol Saati -Beyaz Kadran ve Siyah Deri Kordon

$50,02 (KDV Dahil)
Fransızca Konuşan Kol Saati, beyaz kadran, siyah deri kordon ve çelik kasası olan görme engelliler için özel olarak üretilmiş saatlerden biridir.

Gümüş Kaplama Kabartma Saat – Erkek Saati

$46,24 (KDV Dahil)
Gümüş Kaplama Kabartma Saat, kabartmalı görme engelli saatidir. Gümüş kaplamaya, çelik arka kapağa ve deri kordona sahiptir.

İnsan Ne ile Yaşar Braille Kitap – Lev Tolstoy

$13,05 (KDV Dahil)
İnsan Ne ile Yaşar Braille Kitap, Lev Tolstoy'un kitabı tam kısaltmalı olarak Braille formatta görme engelliler için hazırlanmıştır. MEB tavsiyeli kitaplar dizisindendir.

Kabartma ElifBa

$3,74 (KDV Dahil)
Kabartma ElifBa, Türkiye baskısı Elifbalar ölçü alınarak hazırlanmıştır. Braille ElifBa görme engelliler için hazırlanmıştır.

Kabartma Geometrik Şekiller

$4,70 (KDV Dahil)
Kabartma geometrik şekiller, görme engelliler için üretilen özel kağıtlara şekillerin ve grafiklerin kabartılarak basılmasıyla elde edilir.

Kabartma Türkiye Bölgeler Haritası

$4,70 (KDV Dahil)
Kabartma Türkiye Bölgeler Haritası, görme engelliler için üretilen özel kağıtlara grafik ve şekillerin kabartılarak basılmasıyla elde edilir.

Kabartma Yasin-i Şerif

$3,74 (KDV Dahil)
Kabartma Yasin-i Şerif, Diyanet İşleri Başkanlığı metni ölçü alınarak hazırlanmıştır. Braille Yasin görme engelliler için hazırlanmıştır.

Sesli Sıvı Ölçer

$29,20 (KDV Dahil)
Sesli sıvı ölçer ile birlikte artık bardağınıza su doldururken parmağınızla doldu mu diye kontrol etmenize gerek yok. Bardağın kenarına takın ve uyarana kadar doldurmaya devam edin.

Televizyon Seyretme Gözlüğü

$128,05 (KDV Dahil)
Televizyon seyretme gözlüğü içinde kullanılan özel ışın kırıcı mercekler gözünüzü tüm zararlı etkilerden korur. Gözünüze asla zarar vermez.