Blog

Wollex Aktif Tekerlekli Sandalye

Wollex Aktif Tekerlekli Sandalye

Wollex aktif tekerlekli sandalye, Türkiye merkezli bir tekerlekli sandalye üreticisidir. Şirket, çeşitli modellerde aktif tekerlekli sandalyeler üretmektedir. Wollex aktif tekerlekli sandalyeler, yüksek kaliteye sahip, sağlam ve manevra kabiliyeti yüksek ürünlerdir.

Wollex aktif tekerlekli sandalye, Wollex markasının ürettiği alüminyum gövdeli, hafif ve sportif bir tekerlekli sandalye modelidir. Wollex aktif tekerlekli sandalye, iç ve dış alanda kullanıma uygun, pratik katlanabilir, anti bakteriyel döşemeli, yüksekliği ayarlanabilir kolçaklı ve ayaklıklı, fren sistemi ve denge tekerleri bulunan bir üründür. Wollex aktif tekerlekli sandalye, ayrıca bas-çıkar arka tekerleri sayesinde rahatlıkla taşınabilir ve depolanabilir.

En Çok Kullanılan Wollex Aktif Tekerlekli Sandalye Modelleri

Wollex W730 Aktif Manuel Sandalye

Wollex W730 Aktif Manuel Sandalye, Wollex markasının ürettiği alüminyum gövdeli, hafif ve sportif bir tekerlekli sandalye modelidir. Wollex W730 Aktif Manuel Sandalye, öne yatabilen sırt desteği, yüksekliği ayarlanabilir yan paneller, rahat oturma minderi, çıkarılabilir ve yüksekliği ayarlanabilir ayak panelleri, kilitlenebilir fren sistemi ve bas-çıkar havalı tekerlekleri ile konforlu ve güvenli bir sürüş imkanı sağlar. Wollex W730 Aktif Manuel Sandalye, ayrıca kolaylıkla monte edilip parçalara ayrılabilen ve katlanabilen bir yapıya sahiptir. 11 kg ağırlığında, 120 kg taşıma kapasitesine sahip, sırt kırma özelliği olan, yarış bisikleti görünümlü büyük tekerlekleri olan bir modeldir.

Wollex W730 Aktif Manuel Sandalye ile ilgili bazı teknik özellikler

– Oturma genişliği: 36 cm

– Toplam genişlik: 68 cm

– Oturma derinliği: 36 cm

– Sırt yüksekliği: 26-36 cm

– Kolçak yüksekliği: 15-29 cm

– Oturma yeri yüksekliği: 53 cm (Minder dahil)

– Toplam yükseklik: 77 cm

– Toplam uzunluk: 77 cm

– Katlanmış ölçüsü: 80x77x38 cm

– Ürün ağırlığı: 9.3 kg

– Taşıma kapasitesi: 100 kg

– Ön tekerlek boyutu: 10 cm

– Arka tekerlek boyutu: 60 cm

Wollex WG-M317-16 Aktif Manuel Tekerlekli Sandalye

Wollex WG-M317-16 Aktif Manuel Tekerlekli Sandalye, Wollex markasının ürettiği alüminyum gövdeli, hafif ve sportif bir tekerlekli sandalye modelidir. Wollex WG-M317-16 Aktif Manuel Tekerlekli Sandalye, iç ve dış alanda kullanıma uygun, pratik katlanabilir, anti bakteriyel döşemeli, konforlu sırt ve oturma minderli, ayarlanabilir sırt yüksekliği ve oturma açılı, yüksekliği ayarlanabilir ve çıkarılabilir kolçaklı ve ayaklıklı, fren sistemi ve denge tekerleri bulunan bir üründür. Wollex WG-M317-16 Aktif Manuel Tekerlekli Sandalye, ayrıca bas-çıkar 24’’ havalı arka tekerleri sayesinde mükemmel sürüş sağlar. 7.5 kg ağırlığında, 120 kg taşıma kapasitesine sahip, sırt yüksekliği ve oturma açısı ayarlanabilir, beyaz ve metalik gri şase tercihi olan bir modeldir.

Wollex WG-M317-16 Aktif Manuel Tekerlekli Sandalye ile ilgili bazı teknik özellikler

– Koltuk Genişliği : 38 cm

– Toplam Genişliği : 59cm

– Koltuk Derinliği : 38cm

– Sırt Yüksekliği : 26-36cm

– Kolçak Yüksekliği : 15-29cm

– Oturma Yeri Yüksekliği : 53cm (Minder dâhil )

– Toplam Yükseklik : 77-87cm

– Toplam Uzunluk : 80cm

– Katlanmış Ölçüsü : 80x77x38cm

– Ürün Ağırlığı : Demonte 7,5kg / Aksesuarlı 13,5kg

– Tasıma Kapasitesi : 120kg

Wollex WG-M957 Aktif Manuel Tekerlekli Sandalye

Wollex WG-M957, Wollex markasının ürettiği özellikli bir pediatrik tekerlekli sandalye modelidir. Wollex WG-M957, çocuklara otururken ihtiyaç duydukları tüm destekleri sunan, ev, okul, rehabilitasyon merkezi gibi kapalı alanlarda kullanıma uygun bir koltuk sistemidir.

Wollex WG-M957’nin özellikleri

– Oturma genişliği 20-28 cm arası ayarlanabilir.

– Oturma derinliği 25-39 cm arası ayarlanabilir.

– Sırt yatış açısı 0-90 derece arası ayarlanabilir. (Tam yatış pozisyonu)

– Kolçak yüksekliği 13-21 cm arası ayarlanabilir.

– Oturma yeri yüksekliği 35*72 cm arası ayarlanabilir.

– Oturma tilt açısı ayarlanabiliyor.

– Diz ve ayak mesafesi 15-32 cm arası ayarlanabilir.

– Ayak koyma yeri açısı 90-0 derece arası ayarlanabilir.

– Baş desteği boyu ayarlanabilir.

– Refakatçi el tutamaçlarının boyu ayarlanabilir.

– Emniyet ve Destek Aparatları: Kilitli fren sistemi, Yelek tipi emniyet kemeri, Ayak sabitleme bantları, Bacak arası desteği, Omuz destekleri, Baş desteği, Oturma yeri yan destekleri, Yemek / aktivite masası

– Sökülebilir koltuk sistemi.

– Taşıma kapasitesi 50 kg

– Ağırlığı 24 kg

– 6’’ ön PU ön teker, 12’’ silikon dolgu arka teker.

WG-M957’nin taşıma kapasitesi 50 kg’dir.

Wollex Aktif Tekerlekli Sandalyelerinin Fiyatları

Wollex aktif tekerlekli sandalyelerinin fiyatları model ve özelliklere göre değişir. Genel olarak, Wollex markalı aktif tekerlekli sandalyelerin fiyatları 1000 dolardan başlayarak 5000 dolara kadar çıkabilir.Wollex aktif tekerlekli sandalyelerini satın almak için Türkiye’deki sağlık ekipmanı satıcılarına başvurabilirsiniz. Ayrıca, Wollex’in resmi web sitesi ve yetkili bayileri aracılığıyla da daha fazla bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Aktif tekerlekli sandalye satın alırken, kullanım ihtiyaçlarınızı ve tercihlerinizi göz önünde bulundurmanız önemlidir. Oturma konforu, dayanıklılık, kullanım kolaylığı, ergonomi gibi faktörleri değerlendirmeniz ve mümkünse ürünü denemeniz önerilir.Bu platform üzerinde tam olarak güncel fiyat bilgisi sunmam mümkün değildir. Dolayısıyla, Wollex veya yerel satıcılarıyla iletişime geçerek güncel fiyatlar hakkında bilgi almanızı öneririm.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir